Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hadříky holek!

29. 3. 2008

Známe modu holek z H2O!

Cleo Sertori

ObrazekCleo nosí většinou barvy světlejší. A to zejména růžovou, fialovou, bílou, žlutou a nebo modrou. Má ráda tílka a džíny nebo tílka a minisukně, přes tílko si občas dá nějaké delší tričko nebo něco a vypadá to jako dvojité tričko.

Její barvou vlasů je hnědá barva a je typická svými vlnitými vlasy. Vlasy si dává do culíku poměrně vysoko umístěného, občas si udělá jeden nebo dva copánky. Někdy si dá čelenkovou velkou gumu hnědé barvy a vypadá to moc pěkně, zrovna dnes jsem si takovou pořídila z Německa a vypadá ve vlasech fakt perfektně.¨

Emma Gilbert

ObrazekEmma je typická svou oblíbenou modrou barvou. Ještě má ráda bílou a nějaké jiné barvičky, ale modrá a bíla je u ní vážně typická.Často nosívá dlouhé kalhoty ve zvonech a tílka modré nebo bílé barvy, v nových dílech nosí krátké džínové šortky.

Její barvou je blond a vlasy má jako jediná rovné. Vlasy má většinou svázané v culíku - gumička jsou prameny jejích vlasů omotané kolem dokola. Nosívá je ale na rozdíl od Cleo často rozpuštěné. Ještě si dělá kolem uchá ze shora dolů kolem ucha copánky - moc jí to sluší.

Rikki Chadwick

Rikki je typická svou červenou a černou barvou. Nosí také hodně tílka této barvy, ale i sukně, kalhoty anebo tříčtvrťáky. Červená a černá jsou barvy rebelů stejně jako je Rikki, proto na ní snad nikdy neuvidíte šaty (jen jednou a to plesové).

Rikki nosí vlnité blond vlasy a ofinku. Vlasy nosí často rozpuštěné, ale i v různých ohonech.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

haha!!!!!!!

(linda, 26. 12. 2009 18:07)

mas pravdu anet emma a ash jsou nej,problem je v tom,ze nej-horsi!!!!hahahaha!!!!ne delam si prcu jsou fakt dobry ale na cleo a lewise teda nemaji...

Claire Holt

(anet, 9. 7. 2009 11:31)

Emma a Ash su naj naj naj naj naj naj naj naj naj.

etě neco.....

(ema, 30. 12. 2008 18:15)

etě neco estě to nezačalo P.S.muzes hlasovat jenom jednou ale jejich tam víc tak se musíš podívat nejdřív ne jejich blogy a pak muzez soudit plo koho hlasneš!!!Kdysis neco potrebovala tak se ozvi na www.emak.blog.cz díky!!!

maš to tu hezký

(ema, 30. 12. 2008 18:11)

maš to tu hezký!!!P.S.dala bych sem bubliny nebo bleskovky!!jestli neces nemusíš!!!!!a muzes se podívat na můj blog www.emak.blog.cz. sice tam neni H2o ale je tam high school musical různí diplomy za bleskovky atd. tak se mej P.S.muzu si tě přidat do SB??Ozvise na www.emak.blog.cz a tam napiš do komentíků ješte děkuji předem ajo a etě něco sestra dělá na www.Bublinaka1234.blog.cz o nejlepší blog sem tam jako ema ale nejdřív seb podívej na můj blog a pak na ségry kdybys neco potřebovala vědět tak mi napiš do komentíků!!!!!!!!zatim ahoj!!!!!!!!!

mořska panna

(kiki, 8. 11. 2008 12:49)

cleo je nejlepší

h2o stačí vodu

(zita ondráčková, 20. 5. 2008 21:16)

nej.je zane byron a lewise.